Paweł Musiolik Paweł Musiolik 11.02.2018 02:37
Metal Gear Solid HD Collection może trafić na PS4
1734V

Metal Gear Solid HD Collection może trafić na PS4

Metal Gear Solid HD Collection kilka lat po debiucie na konsolach poprzedniej generacji i PS Vicie, może trafić także na PlayStation 4. Przynajmniej jeśli oprzemy się o oficjalną stronę dewelopera - Armature Studios.

Metal Gear Solid HD Collection zawierało odświeżone do rozdzielczości HD trzy odsłony serii - Metal Gear Solid 2, Metal Gear Solid 3 oraz Metal Gear Solid: Peace Walker. Za zremasterowanie  trzech części na potrzeby Konami, odpowiadała ekipa Bluepoint, która wspomagana była przez Armature Studios (asystowali przy porcie na Vitę).

Konami pokazało wszystkim ukryte zakończenie Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

I to właśnie Armature Studios na swojej oficjalnej stronie zamieściło informację, że...Metal Gear Solid HD Collection zmierza na PlayStation 4. Mamy więc do czynienia albo z poważną pomyłką przy tworzeniu wpisu w portfolio dewelopera, albo... coś jest na rzeczy i Konami uznało, że trzeba odcinać kupony od serii Metal Gear jak się tylko da.

Jeśli to prawda, to pytaniem pozostaje kwestia - dostaniemy trylogię wydaną w formie remastera, czy deweloper wraz z Konami zdecyduje się także na odświeżenie Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots... czas pokaże.

Źródło: https://www.reddit.com/r/metalgearsolid/comments/7wnepe/metal_gear_solid_hd_collection_coming_to_ps4/

Tagi: armature studios konami metal gear solid hd collection