Paweł Musiolik Paweł Musiolik 10.02.2018 17:51
Kingdom Hearts 3 - "Potwory i spółka" w grze. Nowy motyw muzyczny
378V

Kingdom Hearts 3 - "Potwory i spółka" w grze. Nowy motyw muzyczny

Datę premiery Kingdom Hearts 3 poznamy w trakcie targów E3. Umilić oczekiwanie na tę informację umilą nam dwa nowe zwiastuny, które Square Enix pokazało na imprezie Disney D23 w Japonii.

Square Enix postanowiło zaskoczyć wszystkich fanów serii Kingdom Hearts i na imprezie Disney D23 ujawniono, że w Kingdom Hearts 3 pojawi się świat z filmu Potwory i spółka, gdzie trafi Sora wraz z Goofym i Donaldem. Trzymając się zasady dopasowania designu bohatera do świata, w tym Sora przyjmie postać Potwora. W grze pojawi się więc Mike Wazowski, Boo i Sully.

Square Enix na E3 2018 pokaże mocne i wielkie gry

Zwiastun pokazał nam także nowe ujęcia ze świata Toy Story i Zaplątani. Na wideo pojawia się Vanitas, Marluxi, Woody, Buzz Astral, Roszpunka i Flynn. Square Enix potwierdziło też, że statkiem Gummi polatamy w otwartym świecie zamiast po wyznaczonych wcześniej trasach jak było do tej pory.

Jeśli chodzi o postępy w produkcji, to początkowe światy są skończone w 90%, a reszta - w 60%. Aktualnie nad Kingdom Hearts 3 pracuje 100 osób w studiu mieszczącym się w Osace.

Kingdom Hearts 3 - zwiastun świata Potwory i spółka


Kingdom Hearts 3 - nowy motyw przewodni

 

Tagi: Kingdom Hearts III playstation 4 Square Enix wideo