Kacper Mądry Kacper Mądry 10.02.2018 11:28
Far Cry 5. Zwiastun sugeruje największą swobodę w serii
1641V

Far Cry 5. Zwiastun sugeruje największą swobodę w serii

Far Cry 5 nie eksperymentuje z rewolucyjnymi rozwiązaniami i stawia na sprawdzoną ewolucję serii. Swoboda rozgrywki robi wrażenie.

Far Cry 5 w przyszłym miesiącu otrzyma swoją premierę. Twórcy na nowym zwiastunie prezentują przeróżne sposoby zabawy.

Poznaj szalonych najemników z Far Cry 5

To co nas czeka w Far Cry 5 robi spore wrażenie. Gra nie zamierza nas ograniczać i zawsze zaoferuje cały wachlarz sposobów na ukończenie zadania. Lubimy rozwałkę? Wespnijmy się na dach ostrzeliwując wszystkich z granatnika. Przy okazji wezwijmy kogoś do pomocy i każmy mu zrzucić pocisk z samolotu.

Far Cry 5 - zwiastun rozgrywki

Wolimy cichą eliminację? Taktyczne rozstawienie z karabinem snajperskim pozwoli nam wyeliminować okolicznych wrogów, a pozostali zginą od strzał z kuszy lub noża.

Tak jak i w przypadku poprzednich odsłon czeka nas odbijanie licznych posterunków czy niszczenie wyznaczonych punktów na mapie. Fani formuły powinni być zadowoleni. Kręcić nosem będą zapewne graczy oczekujący czegoś bardziej innowacyjnego, jednak o zmianach w serii zadecyduje pewnie dopiero spadek sprzedaży. Taka sytuacja spotkała Assassin's Creed Syndicate, co spowodowało, że na innowacyjne Origins czekaliśmy dwa lata.

Źródło: YouTube (IGN)

Tagi: far cry 5 playstsation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal