Kacper Mądry Kacper Mądry 08.02.2018 16:38
Wyjedź na finał Ligi Mistrzów z PlayStation F.C.
445V

Wyjedź na finał Ligi Mistrzów z PlayStation F.C.

PlayStation organizuje konkurs, którego zwycięzcy będą mieli szansę obejrzeć finał Ligi Mistrzów. Wszystko co trzeba zrobić to odpowiedzieć na jedno pytanie.

PlayStation uruchomiło dzisiaj nowy konkurs, w którym główną nagrodą jest wyjazd dla dwóch osób na Final Ligi Mistrzów UEFA, który odbędzie się 26 maja tego roku w Kijowie.

Jeśli jesteście zainteresowani wyjazdem na finał w Ukrainie, musicie stworzyć konto w serwisie PlayStation F.C. Link do rejestracji znajdziecie tutaj. Po stworzeniu konta przystąpicie do generowania swojej indywidualnej piłkarskiej karty gracza. Na takowej karcie będziecie mieli możliwość podania swoich informacji o zdobytych trofeach oraz używanym pseudonimie.

playstation fc

Jeśli ukończyliśmy 18 lat będziemy mogli przystąpić do odpowiedzenia na pytanie konkursowe. Dla każdej osoby, która wygeneruje swoją kartę czeka oficjalny motyw graficzny Ligi Mistrzów UEFA dla konsoli PlayStation 4. Poza wyjazdem na finałowy mecz Ligi Mistrzów UEFA, gracze mogą wygrać wiele atrakcyjnych nagród, w tym konsole PlayStation 4 Pro.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: playstation 4

Nie przegap