Kacper Mądry Kacper Mądry 07.02.2018 11:07
Fear the Wolves. Post-apokaliptyczny Battle Royale od twórców S.T.A.L.K.E.R.a
657V

Fear the Wolves. Post-apokaliptyczny Battle Royale od twórców S.T.A.L.K.E.R.a

Fear the Wolves będzie kolejnym przedstawicielem gatunku Battle Royale. Co zaoferuje nowa gra?

Fear the Wolves to produkcja Vostok Games. Studio składa się z deweloperów odpowiedzialnych za serię S.T.A.L.K.E.R. Zdaniem autorów, produkcja ma wprowadzić wiele świeżości do gatunku Battle Royale.

Battle Royale może pojawić się w Red Dead Redemption 2

Fear the Wolves zrzuci graczy w drużynach lub jako samotnych wilków na ogromną mapę. Tereny te będą radioaktywnym Czarnobylem. Klasyczny tryb Battle Royale pozwoli na standardową walkę do 100 graczy naraz. Drugi z trybów ma zmienić zasady rozgrywki.

fear the wolves playstation 4

Zanim gracze zajmą odpowiednie miejsce na mapie, pozwalające im przeżyć, napotkają oni utrudnienia, których na próżno szukać w innych grach. Środowisko Czarnobyla będzie niezwykle niebezpieczne co zaowocuje groźnymi anomaliami. W przeżyciu nie pomogą również zmutowane potwory, których wycie będziemy słyszeć z każdego zakątka mapy. Fear the Wolves celuje z premierą w 2018 rok. Tytuł zawita na PlayStation 4.

Źródło: http://www.mynewsdesk.com/uk/bastion-uk/pressreleases/focus-home-interactive-and-former-stalker-developers-announce-fear-the-wolves-a-post-apocalyptic-battle-royale-game-for-2018-2407152

Tagi: Fear the Wolves Focus Home Interactive playstation 4 Vostok Games