Kacper Mądry Kacper Mądry 04.02.2018 13:10
Sleeping Dogs powróci jako film
595V

Sleeping Dogs powróci jako film

Sleeping Dogs powraca w wersji filmowej. Głównego bohatera w filmie zagra Donnie Yen znany z roli Ip Mana czy Chirruta Îmwe z Łotr 1.

Sleeping Dogs opowiada historię funkcjonariusza policji działającego pod przykrywką. W grze musieliśmy przeniknąć do hongkońskiego półświatka i doprowadzić do zatrzymania przywódców mafii. Czy film Sleeping Dogs będzie w stanie odtworzyć klimat gry?

W główną rolę w filmie Sleeping Dogs wcieli się aktor Donnie Yen, który najbardziej kojarzony jest z filmu Ip Man. To właśnie w nim, aktor udowodnił, że sprosta zadaniu wcielenia się w mistrza wschodnich sztuk walki. Zwykle filmy na podstawie gier nie starają się w pełni oddawać klimatu gry, jednak w tym wypadku mamy z zupełnie odwrotną sytuacją.

sleeping dogs film

sleeping dogs film

sleeping dogs film

Opublikowanie zdjęcia porównują sceny z gry z filmem. Widzimy tutaj moment nauki, czy znaną z gry Sleeping Dogs możliwość wykorzystywania do walki elementów otoczenia. Waszym zdaniem twórcom uda się przenieść fabułę gry na film, czy dostaniemy lekko zmodyfikowaną historię?

Źródło: Instargram (donnieyenofficial)

Tagi: playstation 4 sleeping dogs: definitive edition Square Enix united front games