Jakub Barwiak Jakub Barwiak 02.02.2018 20:05
Westworld. Zobaczcie teaser drugiego sezonu
728V

Westworld. Zobaczcie teaser drugiego sezonu

Drugi sezon Westworld jest owiany tajemnicą, co zresztą niekoniecznie powinno uznawać się za wadę, ot taki urok historii opartych na zagadkach i tajemnicach. W marketingu nie ma jednak miejsca jedynie na tajemnice.

HBO opublikowało właśnie pierwszy teaser drugiego sezonu swojego hitu. W klipie nie widzimy żadnych fragmentów bezpośrednio z serialu, jednak mimo to powinien on zaciekawić fanów produkcji, którzy wyłowią kilka nowych szczegółów.

Westworld doczeka się własnej gry

Teaser służy jednak przede wszystkim jako zapowiedź pełnego zwiastuna, który ma zadebiutować w czasie Super Bowl. Być może wtedy poznamy również datę premiery drugiej serii. Reżyserem klipu jest współtwórca WestworldJonathan Nolan.

Warto podkreślić, iż HBO zaledwie dwukrotnie wykupiło reklamy w czasie Super Bowl. Miało to miejsce w latach 90-tych, w tamtym wypadku były to reklamy całej stacji. Widać więc, że HBO niezwykle poważnie podchodzi do promowania Westworld.

Na razie jednak zobaczcie krótki teaser. Westworld powróci w tym roku, w obsadzie drugiej serii znajdą się m.in. Evan Rachel Wood, James Marsten, Jeffrey Wright, Thandie Newton i Luke Hemsworth.

Źródło: http://collider.com/westworld-season-2-teaser-trailer/#images

Tagi: hbo teaser Video Westworld