Kacper Mądry Kacper Mądry 02.02.2018 19:20
Bluepoint Games zachwycone możliwością pracy nad Shadow of the Colossus
284V

Bluepoint Games zachwycone możliwością pracy nad Shadow of the Colossus

Bluepoint Games zakończyło prace nad Shadow of the Colossus. Teraz autorzy wspominają dlaczego cieszyli się z możliwości stworzenia remake'u.

Bluepoint Games odpowiedzialne za najnowsze wcielenie Shadow of the Colossus opowiada o swoich wspomnieniach z przeszłości. Autorzy bardzo się cieszyli z możliwości pracy nad grą.

Shadow of the Colossus to prawdopodobnie najlepszy remake w historii

Dla każdego z deweloperów, Shadow of the Colossus zajmuje szczególne miejsce w ich sercu. Autorzy pamiętają pierwsze wersje gry i z nieukrywaną radością opowiadają o towarzyszących im uczuciach. To co robiło największe wrażenie na twórcach w wersji na PlayStation 2 było poczucie poruszania się na ogromnym obiekcie, który sam też się ruszał. Wszystkie kolosy sprawiały wrażenie autentycznych istot.

Shadow of the Colossus - wspomnienia Bluepoint Games

Gdy studio dostało zlecenie od Sony na stworzenie remake'u Shadow of the Colossus - byli zachwyceni. Była to dla nich ogromna przyjemność, która pozwalała lepiej poznać grę od strony technicznej. Prawdopodobnie to dzięki temu recenzenci rozpływają się w recenzjach nad fantastyczną technologią stojącą za grą, a co za tym idzie, świetną grą.

Źródło: YouTube (PlayStation)

Tagi: bluepoint games playstation 4 Shadow of the Colossus Sony Interactive Entertainment