Jakub Barwiak Jakub Barwiak 02.02.2018 19:07
Stargate: Origins z nowym zwiastunem
396V

Stargate: Origins z nowym zwiastunem

MGM wypuściło nowy zwiastun nadchodzącego prequela Gwiezdnych Wrót. Stargate: Origins zapowiada się na przygodę w stylu Indiany Jonesa.

Zwiastun pokazuje nam więcej tego, czego możemy oczekiwać po nowej odsłonie Gwiezdnych Wrót. Główną bohaterką będzie Catherine Langford (Ellie Gall), córka mężczyzny, który odkrył tytułowe urządzenie zakopane w Gizie. Bohaterka będzie usiłowała dociec do czego służą wrota, po piętach depcze jej jednak nazistowski okultysta Dr.Whilhelm Bruecke.

Pierwszy zwiastun Stargate: Origins

W zwiastunie widzimy scenę otwarcia wrót (ciekawe czy jest szansa na poprawienie jakości CGI), stawia to pytanie co do spójności kanonu. Film Rolanda Emmericha z 1994 roku skupiał się m.in. na działaniach naukowców, którzy próbowali rozgryźć działanie wrót. Serial Stargate SG-1 zdradził, iż przed wydarzeniami z udziałem Daniela Jacksona i spółki wrota otworzono raz. Wtedy przeszedł przez nie narzeczony Langford.

Stargate: Origins - nowy zwiastun

Uniwersum Gwiezdnych Wrót zostało zapoczątkowane przez film Rolanda Emmericha z 1994 roku. Widowisko opowiadało o urządzeniu obcych, odnalezionym w Egipcie, które umożliwiało podróże na inne planety. MGM rozbudowało świat Gwiezdnych Wrót o trzy seriale: SG-1, Atlantyda i Wszechświat.

Stargate: Origins zadebiutuje 15 lutego na specjalnej platformie – Stargate Command.

Źródło: https://www.theverge.com/2018/2/1/16960806/stargate-origins-command-mgm-streaming-service

Tagi: gwiezdne wrota stargate stargate: origins Video