Daniel Stroński Daniel Stroński 02.02.2018 16:12
Rainbow Six: Siege - szczegóły operacji Chimera i zwiastun kosmicznej kapsuły
427V

Rainbow Six: Siege - szczegóły operacji Chimera i zwiastun kosmicznej kapsuły

Rainbow Six: Siege nie tylko szykuje nową operację, ale także kosmiczne wydarzenie Outbreak. W odpowiedni klimat wprowadzi Was nowy zwiastun.

Rainbow Six: Siege, mimo premiery w 2015 roku, wciąż jest wspierane przez Ubisoft. Niedawno deweloper zapowiedział trzeci rok wsparcia, a teraz otrzymaliśmy nowe szczegóły i zwiastun.

Rainbow Six: Siege jednak nie zdrożeje, Ubisoft przeprasza

Przede wszystkim zbliża się dodatek "Operacja Chimera", który doda dwóch operatorów, będących specjalistami od zagrożeń biologicznych - jeden ma drona,  a drugi korzysta z nanobotów. Jest to tematyczne DLC zgrane z kolejną atrakcją - wybuchem epidemii.

W okresie 6 marca - 3 kwietnia planowane jest wydarzenie Outbreak (Epidemia). W Nowym Meksyku spadła radziecka kapsuła kosmiczna i rząd poddał okoliczne tereny kwarantannie. Uwięzieni cywile i żołnierze zostali wystawieni na działanie nieznanego wirusa. Gracze będą współpracowali w trzyosobowych drużynach, próbując zneutralizować zagrożenie. Twórcy przygotowali nowe nakrycia głowy, mundury i skórki na broń dostępne wyłącznie w tym wydarzeniu. Więcej informacji dostaniemy w dniach 16-17 lutego, podczas livestreama z finałów Six Invitational w Montrealu.

Rainbow Six: Siege - zwiastun kapsuły kosmicznej

 

Źródło: informacja prasowa

Tagi: playstation 4 rainbow six: siege Ubisoft Ubisoft Montreal wideo