Kacper Mądry Kacper Mądry 01.02.2018 15:20
World of Tanks Blitz dostanie chińskie czołgi
223V

World of Tanks Blitz dostanie chińskie czołgi

World of Tanks Blitz spełnia życzenie społeczności i wprowadza nowe pojazdy. Dodano również kilka nowych usprawnień.

World of Tanks Blitz otrzymało aktualizację wprowadzającą zupełnie nową linię czołgów. Autorzy przygotowali dla graczy kilka nowych maszyn oraz zmodyfikowali zasady gry rankingowej.

Gracze World of Tanks Blitz już teraz mogą zakupić nowe czołgi pochodzące z Chin. Na mobilnych czołgistów od teraz czekają lekkie czołgi:

  • Renault NC-31
  • Vickers Mk. E Type
  • Type 2597 Chi-Ha
  • M5A1 Stuart

Na poziomie piątym pojawią się do naszej dyspozycji zmodyfikowane czołgi produkcji radzieckiej takie jak:

  • T-34m Type 58
  • T-34-1
  • WZ-120

Najpotężniejszy jest jednak model 121, która potrafi zadać ponad 400 punktów obrażeń na pojedynczy strzał.

Autorzy World of Tanks Blitz przerobili i usprawnili również bitwy rankingowe. Od teraz dostęp do nich ograniczony jest poprzez uzyskanie 7 poziomu doświadczenia. Przydzielenie do danej grupy rankingowej odbywać się będzie poprzez średni wynik z pierwszy 20 gier. Co ciekawe, dokonano również małej zmiany jeśli chodzi o dobieranie graczy w drużyny. Od teraz dobór nie będzie opierał się tylko na podstawie klasy wybranego czołgu, ale również na podstawie tego jaką rolę odgrywa on w grze.

Aktualizacja 4.6 wprowadza również zmianę w wahaniach w penetracji pocisków z 25% do 15%. Dzięki temu strzały oddawane przez graczy będą miały większą przewidywalność zarówno w zakresie przebicia pancerza, jak i ilości zadawanych obrażeń. Inną zmianą jest system ulepszeń wzmocnień w grze. Od teraz można łączyć te same rodzaje, aby otrzymać jeszcze lepsze wersje. Dla graczy dbających o wygląd czołgu dodane zostały nowe legendarne i rzadkie kamuflaże.

World of Tanks Blitz - zwiastun aktualizacji 4.6

 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: mobile wargaming World of Tanks Blitz