Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 31.01.2018 19:14
The Persistence - przerażający horror VR z nowymi szczegółami i datą premiery
605V

The Persistence - przerażający horror VR z nowymi szczegółami i datą premiery

The Persistence nadejdzie do nas w lipcu i będzie ciekawą propozycją dla wszystkich miłośników horrorów i entuzjastów wirtualnej rzeczywistości.

The Persistence wykorzystuje utarty schemat science fiction i wrzuci nas do stacji badawczej, gdzie coś poszło nie tak. Trafimy do groźnego środowiska i weźmiemy udział w dramatycznej walce o przeżycie w perspektywie VR.

The Persistence. VR-owy horror z rozgrywką

The Persistence pojawi się na rynku w dniu 27 lipca. Twórcy przygotowują dla nas przerażający horror opracowywany z myślą o wirtualnej rzeczywistości i PS VR. Otrzymamy losowo generowane etapy i rozgrywkę w stylu roguelike, więc umierać będziemy wyjątkowo często. Kluczem do przetrwania ma być umiejętne wykorzystywanie otoczenia i skradanie. Nie zabraknie oczywiście arsenału w postaci dwudziestu różnorodnych broni - każda z nich będzie miała możliwość rozwoju.

The Persistence - zwiastun

The Persistence wyróżni się ciekawym system rozgrywki wieloosobowej. Drugi gracz będzie mógł połączyć się z grą za pomocą smartfona i w ten sposób hakować stację badawczą, po której przemieszcza się jego towarzysz. W ten sposób odwrócimy uwagę wrogów, otworzymy zamknięte drzwi lub zdezaktywujemy uruchomione puałpaki.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/01/31/5-things-you-should-know-about-ps-vr-sci-fi-horror-the-persistence-out-24th-july/

Tagi: Firesprite playstation 4 the persistence wideo