Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 31.01.2018 17:19
Dragon's Crown Pro przedstawia wciągającą rozgrywkę wieloosobową
415V

Dragon's Crown Pro przedstawia wciągającą rozgrywkę wieloosobową

Dragon's Crown Pro powraca, aby jeszcze raz skraść serce starszych graczy pamiętających czasy kultowego Golden Axe. Tym razem twórcy biorą na tapet rozgrywkę kooperacyjną, która dla wielu stanowi najlepszy element tego tytułu.

Dragon's Crown Pro to odświeżona gra z gatunku RPG akcji od utalentowanego studia Vanillaware specjalizującego się w podobnych grach i grafice dwuwymiarowej. Otrzymamy od nowa skomponowaną ścieżkę dźwiękową oraz wsparcie dla rozdzielczości 4K w przypadku PS4 Pro. Tytuł będzie też poniekąd kompatybilny z wersjami na starsze konsole.

Dragon's Crown Pro trafi na zachód

Dragon's Crown Pro dla wielu będzie stało głównie rozgrywką kooperacyjną i to właśnie na tym aspekcie skupia się nowy zwiastun. Do zabawy zaprosimy maksymalnie trzech znajomych, aby w czteroosobowej drużynie wyruszyć wspólnie na plądrowanie lochów. Warto odnotować, że w jednej sesji uczestniczyć będą mogli posiadacze wszystkich najnowszych konsol Sony. Tytuł będzie wspierał funkcję cross-play, więc użytkownicy grający na PS Vita i PS3 bez problemu zagrają z właścicielami PS4. To samo tyczy się naszych zapisanych stanów rozgrywki, które bez przeszkód przeniesiemy do nowszej wersji gry.

Dragon's Crown Pro - zwiastun rozgrywki kooperacyjnej

Źródło: YouTube (AtlusUSA)

Tagi: Atlus co-op Dragon's Crown Pro playstation 4 Vanillaware wideo