Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 30.01.2018 17:03
This Is the Police 2 - skorumpowani gliniarze powracają
231V

This Is the Police 2 - skorumpowani gliniarze powracają

This Is the Police 2 ponownie poruszy ciężkie tematy i połączy rozbudowaną historię ze strategią. Kontynuacja ma być znacznie lepsza i ciekawsza pod względem samej rozgrywki.

This Is the Police było oryginalnym połączeniem strategii ekonomicznej z grą narracyjną. Wcielaliśmy się w rolę odchodzącego na emeryturę szefa posterunku. Historia była utrzymana w cynicznym klimacie kina noir i pokazywała bardziej realistyczne spojrzenie na stróżów prawa. Nie zabrakło w niej osobistych dramatów oraz poruszania tematu korupcji.

Nasza recenzja This Is the Police

This Is the Police 2 będzie wierną kontynuacją i ponownie opowie brutalną, dojrzałą historię napędzaną wiarygodnymi bohaterami. Tym razem poznamy losy innej postaci i spojrzymy na świat z perspektywy pani szeryf Lilly Reed. Przemówi ona głosem utalentowanej Sary Hamilton znanej między innymi z serii The Longest Journey. Zmianie ulegnie również miejsce akcji i znajdziemy się w północnym miasteczku Sharpwood. Przyjdzie nam się mierzyć ze szmuglerami, gangsterami i innymi typami spod ciemnej gwiazdy. 

Twórcy obiecują nie tylko angażującą historię, ale i mocno rozbudowane aspekty strategiczne. Mamy otrzymać wiele zaskakujących mechanizmów, a cała zabawa nabierze głębi. Premiera jeszcze w tym roku, a poniżej pierwszy zwiastun.

This Is the Police 2 - zwiastun "Cold-Blooded Attitude"

Źródło: https://thqnordic.com/article/theres-new-sheriff-town-interpret-law-you-see-fit-police-2

Tagi: PlayStation 4 this is the police 2 THQ Nordic Weappy Studio wideo