Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 30.01.2018 16:28
Szalone Disco Dodgeball Remix zmierza również na PlayStation 4
186V

Szalone Disco Dodgeball Remix zmierza również na PlayStation 4

Disco Dodgeball Remix jest kolejnym wieloosobowym fenomenem, gdzie rozgrywka stawia nacisk na zręcznościowy aspekt i rywalizację. Szykujcie się na neonowe starcia robotów w wielu odmiennych trybach zabawy.

Disco Dodgeball Remix to niezależny tytuł stworzony przez Erika Asmussena. Oryginalna rozgrywka wyróżnia się ciekawym pomysłem, gdzie wcielamy się w roboty, których sposób poruszania przypomina jazdę na desce skateboardowej. Dodajcie do tego perspektywę FPP i strzelanie, gdzie wystarczy trafić jednym pociskiem, by pokonać przeciwnika.

Więcej informacji o Disco Dodgeball Remix znajdziesz w naszej bazie gier

Disco Dodgeball Remix to ciekawa wariacja na temat "zbijaka". Neonowa stylistyka, oryginalny pomysł na poruszanie i szybka rozgrywka przełożyły się na niezależny tytuł, który dostarcza mnóstwo frajdy. Produkcja jest obecnie dostępna na PC, ale trafi również na PlayStation 4. Nie wiemy, jakie nowości otrzymamy w konsolowym wydaniu. Wersja komputerowa kusi bogatą zawartością oferując aż 21 różnych trybów multiplayer zarówno lokalnych, jak i sieciowych. Posiada również wyzwania dla jednego gracza w formie trybu Arcade z losowo generowanymi falami wrogów. 

Konsolowe Disco Dodgeball Remix pojawi się na PlayStation 4 w tym roku. Poniżej zwiastun wersji PC.

Disco Dodgeball - zwiastun premierowy

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2018/01/29/disco-dodgeball-remix-ps4-confirmed-learn-more/

Tagi: Disco Dodgeball Remix Erik Asmussen PlayStation 4 wideo zen studios