Daniel Stroński Daniel Stroński 30.01.2018 09:22
Call of Duty: WW2. DLC "The Resistance" już dostępne, zobaczcie mapy i tryb Zombie
464V

Call of Duty: WW2. DLC "The Resistance" już dostępne, zobaczcie mapy i tryb Zombie

Call of Duty: WW2 udostępniło swoje pierwsze rozszerzenie, lecz na razie cieszyć nim mogą się jedynie posiadacze PlayStation 4. Dostaliśmy przy okazji nowe materiały.

Call of Duty: WW2 po trzech miesiącach od swojej premiery dostaje pierwsze DLC. "The Resistance" dostępne jest od dzisiaj na PlayStation 4 i przedstawia drugą wojnę światową od strony ruchu oporu. Widzieliśmy już zabawny zwiastun live action, teraz czas na materiały prosto z gry.

Call of Duty: WW2. Pierwsze rozszerzenie "The Resistance" na zabawnym zwiastunie

"The Resistance" obejmuje dodatkowe mapy dla trybu wieloosobowego, nową misję w trybie Wojny oraz kolejny rozdział w trybie Zombie. W kwestii plansz, dostajemy trzy sztuki i wyglądają następująco:

  • Anthropoid (Praga, Czechosłowacja)
  • Occupation (Paryż, Francja)
  • Valkyrie (las gierłowski w Prusach Wschodnich, gdzie znajdowała się kwatera główna Hitlera - Wilczy Szaniec)

Call of Duty: WW2 - pokaz map z dodatku "The Resistance"

Tryb Zombie dostał rozdział o nazwie "Na brzegu mroku" - mamy wybrzeże, wszędobylską mgłę i nieumarłych wyłażących z wody - czego chcieć więcej? Fabularnie trafiamy na wyspę na północ od Niemiec, gdzie podobno ukrywa się dr Straub.

Call of Duty: WW2 - mapa trybu Zombie z dodatku "The Resistance"

Na koniec misja w trybie Wojny o nazwie "Operation Intercept" (pol. Operacja Przechwyt), gdzie wspomożemy członków FFI (Forces Françaises de l'Intérieur, pol. Francuskie Siły Wewnętrzne). Pomoc ta polega na uwolnieniu pojmanych sojuszników, przejęciu sprzętu do komunikacji i ofensywie. Na koniec dłuższy materiał z rozgrywki:

Call of Duty: WW2 - rozgrywka z dodatku "The Resistance"

 

Źródło: YouTube (PlayStation Access)

Tagi: Activision Call of Duty: WW2 Sledgehammer Games