Daniel Stroński Daniel Stroński 26.01.2018 15:25
God of War z pogorszoną grafiką? Deweloper zaprzecza
1171V

God of War z pogorszoną grafiką? Deweloper zaprzecza

God of War zachwyciło wszystkich pierwszym materiałem z rozgrywką, ale ostatni zwiastun nie wyglądał miejscami tak dobrze. Niektórzy wręcz uważają, że gra zaliczy graficzny downgrade. Jak komentuje to deweloper?

God of War pokazało swoją rozgrywkę pierwszy raz podczas targów E3 w 2016 roku. Twórcy ze studia Sony Santa Monica wywarli na graczach ogromne wrażenie i nowa przygoda Kratosa jako ojca jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier tego roku. Parę dni temu dostaliśmy jednak nowy zwiastun i choć wygląda świetnie, niektórzy dopatrzyli się w nim grafiki gorszej jakości niż ta z pierwszych materiałów.

God of War z datą premiery! Mamy nowy zwiastun

Po licznych głosach obawy głos zabrał Rafael Grassetti, który trzyma pieczę nad warstwą artystyczną gry w Sony Santa Monica:

To, co się zmieniło, to miejsce mgły i światła. Sceny są dokładnie takiej samej jakości jak na pokazie z targów E3, różnią się tylko kontekstem/sytuacją, co zrozumiecie, kiedy zagracie. Zarówno Jormungandr, jak i Kratos z Atreusem wyglądają tak samo jak wcześniej. Zbiera mi się na śmiech, jak widzę wszystkie te komentarze :)

Jeśli nie widzicie różnic, oto dwie z grafik porównujące oba materiały. Niżej znajdziecie ostatni zwiastun, który wywołał całe zamieszanie.

 

God of War - polski zwiastun

 

God of War - pokaz rozgrywki z targów E3 2016

 

Tagi: