Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 25.01.2018 19:14
Dead Cells - niesamowity indyk trafi w tym roku na PS4
805V

Dead Cells - niesamowity indyk trafi w tym roku na PS4

Dead Cells zostało zapowiedziane na konsole Sony. Tytuł zebrał fenomenalne opinie na PC, a teraz posiadacze PlayStation 4 będą mogli doświadczyć tej intensywnej rozgrywki na własnej skórze.

Dead Cells w zeszłym roku zadebiutowało na PC i z miejsca skradło sympatię graczy oraz krytyków. Niezależny tytuł reprezentujący gatunek metroidvania i roguelike szybko przeszedł do kultu, a w tym roku wyruszy na podbój kolejnych platform.

Więcej informacji o Dead Cells znajdziesz w naszej bazie gier

Dead Cells zadebiutuje na PlayStation 4. Otrzymamy niesamowicie wymagającą grę inspirowaną klasykami pokroju Castlevania. Trafimy do losowo generowanych etapów, a każda śmierć równoznaczna jest z powtarzaniem rozgrywki od nowa. Twórcy obiecują nieliniowy system postępów ze zmieniającym się otoczeniem po każdej porażce. Kluczową rolę odegra też eksploracja i poszukiwanie sekretnych przejść oraz pomieszczeń. System walki wymagać będzie umiejętności i opanowania schematu działań przeciwników. Wszystko to w stylu pixel-art. Poniżej zwiastun, a w galerii możecie obejrzeć zrzuty ekranu.

Dead Cells - zwiastun

Źródło: YouTube (PlayStation Europe)

Tagi: dead cells motion twin playstation 4 wideo