Jakub Barwiak Jakub Barwiak 25.01.2018 18:49
Mamma Mia: Here We Go Again. Zobaczcie zwiastun przebojowego musicalu
343V

Mamma Mia: Here We Go Again. Zobaczcie zwiastun przebojowego musicalu

W sieci ukazał się nowy zwiastun filmu Mamma Mia: Here We Go Again. Klip zapowiada więcej tego, co przyczyniło się do sukcesu pierwszej części. Czy przyczyni się również i do sukcesu sequela?

Pierwsza część Mamma Mia, która ukazała się 2008 roku, była niemałym sukcesem. Film zarobił na świecie 609 milionów dolarów. Już w lipcu ukaże się jego sequel - Mamma Mia: Here We Go Again, z obsadą oryginału, po raz kolejny wykonującą utwory Abby, będące fundamentem uroczej i prostej historyjki.

Głównymi bohaterami sequela są Sophie i Sky (Amanda Seyfried i Dominic Cooper) którzy teraz spodziewają się dziecka. Oprócz tego wątku będziemy śledzić wydarzenia z młodości matki Sophie. W tej roli powraca Meryl Streep, w młodszą Donnę wcieli się Lily James. Oczywiście w filmie powrócą również: Pierce Brosnan, Colin Firth i Stellan Skarsgård ze swoimi młodszymi odpowiednikami.

Mamma Mia: Here We Go Again - zwiastun

Zwiastun zapowiada to za co fani jedynki pokochali pierwsze Mamma Mia, co może przełożyć się na sukces w box office. Reżyseruj Ol Parker (Hotel Marigold). Premiera 20 lipca.


 

Źródło: https://theplaylist.net/mamma-mia-go-trailer-go-back-20180125/

Tagi: mamma mia mamma mia: here we go again Universal Video