Kacper Mądry Kacper Mądry 25.01.2018 16:14
Harry Potter: Hogwarts Mystery na pierwszym nagraniu z rozgrywki
500V

Harry Potter: Hogwarts Mystery na pierwszym nagraniu z rozgrywki

Harry Potter: Hogwarts Mystery niedawno zostało zapowiedziane na urządzenia mobilne. Dziś możemy spojrzeć jak prezentuje się rozgrywka.

Harry Potter: Hogwarts Mystery ma być symulatorem życia w Hogwarcie. Według zapowiedzi czekają na nas zajęcia z władania magią czy też rywalizacja z innymi graczami.

Harry Potter: Hogwarts Mystery to symulator życia w Hogwarcie

Fani po cichu liczyli na możliwość eksplorowania zamku, zważywszy na to, że pierwsze fragmenty z rozgrywki wskazywały na klona serii The Sims. Najnowsze nagranie wskazuje na to, że będziemy mieli tutaj do czynienia z rozgrywką typową dla sprzętów mobilnych. Nasza postać będzie uczęszczać na zajęcia i prowadzić rozmowy z innymi postaciami, jednak wybór następnej czynności odbywać się będzie tylko poprzez wybieranie odpowiednich miejsc na mapie. Nici więc z otwartego świata.

Harry Potter: Hogwarts Mystery - pierwsze 20 minut gry

Już teraz można być pewnym, że darmowy tytuł będzie przepełniony mikrotranskacjami. Na zwiastunie widać kilka walut dostępnych w grze, a dodatkowo pojawia się pewien zasób energii, który prawdopodobnie wzorem darmowych gier wyścigowych, po wyczerpaniu, będzie nam uniemożliwiał dalszą grę.

Tagi: Harry Potter: Hogwarts Mystery mobile