Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 24.01.2018 17:51
Ghost Recon Wildlands otrzyma w tym miesiącu lootboksy
343V

Ghost Recon Wildlands otrzyma w tym miesiącu lootboksy

Ghost Recon Wildlands już niedługo otrzyma znaczącą aktualizację. Wprowadzi ona do gry opcje kupowania specjalnych skrzynek z losową zawartością. Tę będziemy mogli kupić również w alternatywny sposób poprzez wydanie prawdziwych pieniędzy.

Ghost Recon Wildlands nie zostanie w tyle względem współcześnie panujący trendów. Ubisoft obmyśliło własne lootboksy i z końcem miesiąca wprowadzi je do gry. Poznajcie "Battle Crates", czyli skrzynki z losową zawartością.

Ghost Recon Wildlands ofertą tygodnia w PS Store

Ghost Recon Wildlands pozwoli kupić jedną skrzynkę za 400 wewnętrznych kredytów. Każde "Battle Crates" da nam gwarancję otrzymania trzech kosmetycznych przedmiotów, których jeszcze nie posiadamy. Funkcja wejdzie w życie wraz z aktualizacją "Extended Ops" i na start otrzymamy dwie darmowe skrzynki typu Spec Ops i Ghost War, które zdobędziemy poprzez Ubisoft Club.

  • Rzadkość wypadających przedmiotów została podzielona na trzy kategorie: Rzadkie, Epickie i Legendarne.
  • Skrzynki Spec Ops będą zwierać epickie i egzotyczne bronie oraz pojazdy i inne elementy kosmetyczne. 
  • Skrzynki Ghost War zawierają egzotyczne bronie, przedmioty do personalizacji oraz skórki dostępne wyłącznie poprzez losowanie.

Skrzynki zawierają co prawda bronie, ale różnią się one wyłącznie wyglądem i nie posiadają odmiennych statystyk. Ubisoft zaznacza, że nie planuje psuć ekonomii gry i skrzynki nie wpłyną w żaden sposób na rozgrywkę lub system postępów gracza.

Ghost Recon Wildlands Loot box

 

Źródło: https://ghost-recon.ubisoft.com/wildlands/en-us/news/152-307406-16/battle-crates-information-and-faq

Tagi: Ghost Recon Wildlands lootbox PlayStation 4 Ubisoft wideo