Daniel Stroński Daniel Stroński 23.01.2018 12:54
GTA Online. Zbankrutuj przez pięknego i uzbrojonego Revoltera
4443V

GTA Online. Zbankrutuj przez pięknego i uzbrojonego Revoltera

GTA Online pozwala rozbijać się w drogich i szybkich autach po sieciowym Los Santos, ale czasem warto wyposażyć się w coś z odpowiednią siłą przebicia. Oto Revolter, na którym zamontujecie karabiny... jeśli wcześniej nie zbankrutujecie!

Grand Theft Auto V rozpoczęło niemal 5-letnią przerwę od wydawania nowych gier przez studio Rockstar, ale dlaczego twórcy by mieli coś robić, gdy sieciowy tryb GTA Online jest tak popularny? Na szczęście za rogiem czai się Red Dead Redemption 2, ale zanim dostaniemy kolejną historię z Dzikiego Zachodu, zobaczmy, co słychać w sieciowym GTA V.

GTA Online z nowym trybem "Air Quota", pojazdem, zniżkami i bonusami

W tym tygodniu aktualizacja GTA Online przyniosła samochód Ubermacht Revolter, na którym możemy zamontować karabiny maszynowe i który pomieści do czterech graczy, włącznie z kierowcą. Problemem może być (a raczej na pewno będzie) cena - auto bez dodatkowej broni palnej kosztuje porażające $1,610,000:

Społeczność donosi, że jak na tę cenę, prędkość tego samochodu jest zdecydowanie zbyt mała:

Jeśli jednak chcecie mieć sportowe auto z karabinami albo po prostu macie chęć pokazać innym, że Was stać, samochód jest już dostępny.

Źródło: VG247, Twitter (@Broughy1322)

Tagi: Grand Theft Auto V gta online PlayStation 4 Rockstar North Take-Two