Daniel Stroński Daniel Stroński 23.01.2018 10:34
Assassin's Creed Origins. Rozszerzenie "The Hidden Ones" już dostępne
843V

Assassin's Creed Origins. Rozszerzenie "The Hidden Ones" już dostępne

Assassin's Creed Origins właśnie otrzymało swoje pierwsze rozszerzenie fabularne. Dostaliśmy nową lokację i opowieść o kształtującym się bractwie asasynów!

Assassin's Creed Origins zdaje się być pierwszą odsłoną serii, której popremierowa zawartość rzeczywiście ma sens. Zapomnijcie o małych dodatkowych wątkach - rewelacyjna podstawka otrzymała właśnie pierwszy duże rozszerzenie fabularne  i licznymi atrakcjami.

Zobaczcie też, co wiemy o kolejnym rozszerzeniu "The Curse of the Pharaohs"

Dodatek "The Hidden Ones" jest już dostępny w PS Store i wyceniono go na 42 zł, przy czym posiadacze przepustki sezonowej ściągną DLC nieodpłatnie. Całość waży 7,710 GB i przedstawia wydarzenia mające miejsce po głównym wątku podstawki. Oznacza to pierwszą przygodę Bayeka jako członka rzeczywistego bractwa asasynów, a ruszy on na półwysep Synaj, gdzie pomoże rebeliantom w walce z okupującymi ich ziemie Rzymianami.

Dostajemy więc zupełnie nową lokację (do i tak ogromnego już Egiptu z podstawki), wyższy limit poziomu doświadczenia (z 40. na 45.), nowe legendarne bronie oraz wyjątkowe stroje oraz wierzchowce. Nasza recenzja powinna pojawić się niebawem.

Assassin's Creed Origins- zwiastun DLC "The Hidden Ones"

 

Tagi: assassin's creed origins dlc dodatek PlayStation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal wideo