Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 22.01.2018 18:00
Jak odblokować ukryte postacie w Dragon Ball FighterZ?
1680V

Jak odblokować ukryte postacie w Dragon Ball FighterZ?

Dragon Ball FighterZ przywraca zapomniany i niegdyś nieodzowny element bijatyk. Czekają na nas ukryci wojownicy, których trzeba odblokować w trakcie rozgrywki.

Dragon Ball FighterZ oferuje trzech ukrytych zawodników. Podczas dokonywanych postępów możemy odblokować Android 21 i Goku oraz Vegetę w formach SSGSS. Nie musicie się martwić, bo uzyskanie dostępu do tych zawodników jest wyjątkowo proste i nie wymaga większego wysiłku, czy zaangażowania.

Dragon Ball FighterZ - zwiastun premierowy i Android 21

Android 21

Android 21 trafi w nasze ręce po skończeniu trybu fabularnego. Niestety, nie ma możliwości, aby zdobyć ją na wcześniejszym etapie zabawy. Oznacza to, że musimy poświęcić kilka godzin na zaliczenie wszystkich trzech rozdziałów fabularnych.

Goku SSGSS

Żeby zdobyć Goku musicie przejść ścieżkę "Hyperbolic Time Chamber" w trybie Arcade również na poziomie trudnym i uzyskawszy rangę A. Może to sprawić trochę problemów, więc istnieje łatwiejsza, ale bardziej czasochłonna alternatywa. Wystarczy po prostu zdobyć odpowiednią ilość wewnętrznej waluty zeni przyznawanej za granie i pojedynki. W tym przypadku mówimy o 500 tysięcy zeni.

Vegeta SSGSS

Vegeta pojawi się w chwili, gdy zaliczycie ścieżkę "Extreme Gravity Spaceship" w trybie Arcade na trudnym poziomie i z rangą A. Inną opcją jest zebranie 300 tysięcy zeni. Tyle waluty wpadnie wam akurat za ukończenie trybu fabularnego (kilkanaście godzin normalnie, kilka jeśli pominiecie scenki).

Warto tutaj wspomnieć, że osoby, które zdecydują się na zamówienie przedpremierowe otrzymają kod, który odblokuje Goku i Vegetę od razu.

Dragon Ball FighterZ - rozgrywka Goku SSGSS i Vegeta SSGSS

Tagi: android 21 Arc System Works Bandai Namco Dragon Ball FighterZ goku ssgss PlayStation 4 vegeta ssgss wideo