Paweł Musiolik Paweł Musiolik 22.01.2018 14:23
Metal Gear Survive bez lootboksów mikrotransakcji psujących balans gry
301V

Metal Gear Survive bez lootboksów mikrotransakcji psujących balans gry

Metal Gear Survive pozbawione będzie mikrotransakcji, które wpłyną na balans gry. W grze Konami nie znajdziemy także skrzynek z losową zawartością.

Temat mikrotransakcji w Metal Gear Survive pojawił się jakiś czas temu, co spowodowało kolejne negatywne reakcje w kierunku tej produkcji. Jak się jednak okazuje, nie ma to zbyt dużo wspólnego z rzeczywistością, ale Yuji Korekado , który jest producentem gry winę bierze na siebie.

Metal Gear Survive - udana gra czy crap? Wrażenia po becie

Według Yuji Korekado, problemem Metal Gear Survive jest przede wszystkim zła komunikacja, która powoduje ciągłe nieporozumienia. Jednym z tematów są mikrotransakcje, które według niektórych doniesień, miały pojawić się w grze. Owszem, będą, ale wyłącznie w temacie kosmetycznych dodatków, bez wpływu na samą rozgrywkę.

W grze nie będzie lootboksów, nie będzie mikrotransakcji w stylu Pay 2 Win. Będą jedynie opcjonalne zakupy kosmetycznych przedmiotów jak w Metal Gear Solid V: The Phantom Pain i Metal Gear Online.

Mamy więc dewelopera, który postanowił bez szukania winnych wyjaśnić najbardziej palące kwestie dotyczące Metal Gear Survive. Czy to wystarczy by przekonać sceptycznie nastawionych graczy? Jeśli nie zrobiła tego beta - będzie ciężko. Ale drobny plusik przy grze można dopisać jeśli dla kogoś aspekty monetyzacji są ważne.

Metal Gear Survive - oficjalny zwiastun

 

Źródło: https://wccftech.com/metal-gear-producer-confusion-survive/

Tagi: konami metal gear survive playstation 4 wideo