Paweł Musiolik Paweł Musiolik 21.01.2018 11:20
Nike PG-2 "PlayStation" Colorway - owoc współpracy Sony z Paulem George'em
3288V

Nike PG-2 "PlayStation" Colorway - owoc współpracy Sony z Paulem George'em

Fani obuwia Nike mogą zacierać ręce na wieść o limitowanej wersji butów Nike PG-2 "PlayStation" Colorway. Projekt ten, to owoc współpracy Sony, Nike i Paula George'a.

Kim jest Paul George? To koszykarz grający na skrzydle w Oklahomy City Thunder. Poza tym, współpracuje z Nike, co ma poważne znaczenie w przypadku tej informacji. Otóż Nike, Paul i Sony postanowili nawiązać współpracę i stworzyć nowy model obuwia sportowego - Nike PG-2 "PlayStation" Colorway.

Oficjalny wpis pojawił się na blogu PlayStation, ale pominiemy ckliwą historyjkę o samej postaci Paula, bo ona nie ma większego znaczenia, poza tym, że kiedyś dostał PS2 pod choinkę i stał się fanem gier i konsol od tego momentu. Najważniejsze jest obuwie, a te wygląda interesująco.

Nike PG-2 “PlayStation” Colorway

Na języku znajdziemy logo zarówno PG (Paul George) jak i PlayStation, na tyle jednego z butów znajdzie się unikatowy kod kreskowy, który po zeskanowaniu da nam dostęp do motywu dynamicznego dla PS4. Kolorystycznie, but nawiązuje do DualShocka, symbole PlayStation przebijają się na skórzanych elementach.

Nike PG-2

Buty dostępne będą w oficjalnych sklepach Nike od 10 lutego. Na razie informacja ta dotyczy wyłącznie rynku USA.

Nike PG-2 "PlayStation" Colorway - oficjalny zwiastun butów

 

Źródło: https://blog.us.playstation.com/2018/01/20/paul-george-playstation-introducing-the-pg-2-playstation-colorway/

Tagi: nike Nike PG-2 "PlayStation" Colorway playstation