Jakub Barwiak Jakub Barwiak 19.01.2018 19:42
Faceci w czerni. Spin-off serii z przesuniętą premierą
411V

Faceci w czerni. Spin-off serii z przesuniętą premierą

Faceci w czerni powrócą później niż pierwotnie zakładano. Na szczęście opóźnienie nie jest duże.

Sony Pictures przesunęło premierę nadchodzącego spin-offa Facetów w czerni. Widowisko zaliczy niewielkie opóźnienie. Czwarty film w uniwersum Men in Black jest już w produkcji od kilku lat. Początkowo Sony planowało, aby Will Smith i Tommy Lee Jones powrócili do ról bohaterów, znanych z poprzednich odsłon. Niestety ten plan nie wypalił, wytwórnia postawiła więc na spin-off.

John Wick 3 z reżyserem

Deadline podaje, iż Sony ustaliło nową datę premiery na 14 czerwca 2019 roku. Pierwotnie nowi Faceci w czerni mieli zadebiutować 17 maja tego samego roku. W takim wypadku ich bezpośrednim konkurentem byłby trzeci John Wick. Obecnie zadebiutują oni tydzień po Gambicie i w tym samym terminie co Shaft od Warner Bros.

Columbia Pictures – będąca własnością Sony – produkuje film na podstawie scenariusza Matta Hollowaya i Arta Marcuma, znanych chociażby z napisania skryptu do pierwszej części Iron Mana. Poprzednie części Facetów w czerni były luźno oparte na serii komiksów o tym samym tytule. Nowy film ma być już bardziej oryginalną historią, która będzie czerpała bardziej z poprzednich filmów, niż materiału źródłowego.

Źródło: https://screenrant.com/men-in-black-spinoff-release-date/

Tagi: columbia pictures faceci w czerni Men in black sony pictures