Kacper Mądry Kacper Mądry 19.01.2018 19:04
Mount & Blade 2 zaoferuje głębsze relacje z towarzyszami
945V

Mount & Blade 2 zaoferuje głębsze relacje z towarzyszami

Mount & Blade 2: Bannerlord ma za cel jeszcze głębsze przedstawienie średniowiecznych historii. Jeden z autorów opowiedział o relacjach pomiędzy bohaterami.

Mount & Blade 2: Bannerlord zapowiada się na produkcję o wiele bardziej rozbudowaną, niż poprzednia odsłona Warband. Autorzy pracują nad bardziej skomplikowanymi mechanikami gry, jak i również nad wszystkimi elementami RPG.

Nowa frakcja w Mount & Blade 2: Bannerlord

Twórcy z TaleWorlds Entertainment co jakiś czas odpowiadają na pytania fanów. Tym razem przepytany został Steve Nagus, który odpowiedzialny jest za projekty dialogów w grze.

Deweloper zdradził, że Mount & Blade 2: Bannerlord ma oferować znacznie bardziej skomplikowany system relacji pomiędzy towarzyszącymi nam bohaterami. W poprzedniej odsłonie nie raz stawaliśmy przez prostymi wyborami, które mogły doprowadzić do odejścia od nas niezależnych postaci. Nie mogła jednak istnieć sytuacja, w której postacie te mogłyby zginąć lub negatywnie reagowały na nierozpoczynanie oferowanych przez nich pobocznych historii. Tym razem ma się to zmienić.

Mount & blade 2 bannerlord pssite

Towarzysze w końcu staną się śmiertelni, co nie będzie oznaczało końca przygód związanych z nimi. Gra udostępni nam możliwość zemsty na wrogach, za zabicie innych bohaterów. Oprócz tego będziemy mogli przypisywać każdego z nich do naszych zwierzchnictw. Głębsze tło fabularne w Mount & Blade 2: Bannerlord uzyskają również lordowie. Większość z nich będzie posiadała swoje historie, które mają mieć znaczenie dla dalszego rozwoju świata gry.

Źródło: Dzienniki deweloperskie

Tagi: Mount Mount & Blade 2: Bannerlord TaleWorlds