Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 19.01.2018 17:51
We Happy Few wymaga więcej pracy. Twórcy opóźniają debiut gry
250V

We Happy Few wymaga więcej pracy. Twórcy opóźniają debiut gry

We Happy Few to ciekawie zapowiadający się horror w proceduralnie generowanym otoczeniu. Projekt wymaga jednak więcej pracy niż początkowo zakładano, więc gra spóźni się kilka miesięcy.

We Happy Few to gra przepełniona szaleństwem, gdzie trafimy do społeczeństwa żyjącego w dystopii. Mieszkańcy Wellington Wells zażywają tajemniczy lek "Joy", który nie tylko poprawia im nastrój, ale i zniekształca postrzeganie rzeczywistości. Pod wpływem leku przestają oni zwracać uwagę na dziejące się dookoła okropieństwa.

We Happy Few z datą premiery i edycją kolekcjonerską

We Happy Few jest obecnie możliwe do wypróbowania na PC w formie wczesnego dostępu. Ambicje studia i nieprzychylne opinie na temat nowej ceny, która według użytkowników jest nieadekwatna do zawartości, sprawiły, że zdecydowano się opóźnić debiut gry.

We Happy Few - wiadomość od twórców

We Happy Few miało być dostępne w sprzedaży od 13 kwietnia 2018 roku. Ta data jest już nieaktualna, a gra zadebiutuje w okresie letnim. Nie znamy dokładnego miesiąca. Twórcy chcą lepiej dopracować swoje dzieło i stworzyli zawartość, która wymaga dodatkowej pracy oraz szlifów. Miejmy nadzieję, że obsuwa wyjdzie produkcji na dobre.

Źródło: http://compulsiongames.com/en/news/158/production-update-and-story-teaser

Tagi: Compulsion Games Gearbox Publishing PlayStation 4 We Happy Few wideo