Daniel Stroński Daniel Stroński 18.01.2018 21:22
Monster Hunter World. Ostatnia beta startuje tej nocy
509V

Monster Hunter World. Ostatnia beta startuje tej nocy

Monster Hunter World będzie miało premierę już za tydzień. Nie jesteście pewni co do zakupu? Dziś w nocy rozpocznie się ostatnia beta pozwalająca wypróbować nowego MonHuna.

Monster Hunter World kontynuuje dość hermetyczną serię, w której biegamy na misje i w slasherowym stylu ubijamy ogromne potwory. Nie jest to jednak festiwal mashowania przycisków ataku, a każda walka wymaga długich przygotować, co wielu odrzucało. Po pierwszych dwóch betach nowego MHW wygląda na to, że deweloper nie porzucił tego pomysłu, dodając jednak wiele ułatwień dla nowych graczy.

Monster Hunter World z rozbrajającą reklamą w Japonii

Nie mieliście jeszcze okazji poznać nowego MonHuna? Trzecia (i ostatnia) otwarta beta wystartuje tej nocy o godzinie 3:00 czasu polskiego. Skończy się w nocy z niedzieli na poniedziałek (22 stycznia), również o 3:00. Przypominamy, że dostępna jest kooperacja do czterech graczy, więc zbierzcie znajomych, przygotujcie około 6 GB miejsca na dysku i ściągnijcie klienta bety (chyba że macie tego z dwóch pierwszych).

Na koniec ciekawostka - w poprzednie dwie bety zagrało wielu graczy i choć dokładnej liczby nie znamy, twórcy podzielili się łącznym czasem w grze - jest to ponad 10 milionów godzin!

Monster Hunter World - zwiastun ze smokami

 

Tagi: beta Capcom Monster Hunter World PlayStation 4 wideo