Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 17.01.2018 19:16
Yakuza 6 chwali się szaleństwem i niesamowitą różnorodnością minigier
347V

Yakuza 6 chwali się szaleństwem i niesamowitą różnorodnością minigier

Yakuza 6: The Song of Life nie będzie wyjątkiem w serii i również zaoferuje multum rzeczy do robienia i sprawdzenia poza wątkiem fabularnym. Pod tym względem szykuje się wręcz największa odsłona cyklu. Zobaczcie zresztą sami, w jakich szaleństwach bierze udział główny bohater.

Yakuza 6: The Song of Life to istny moloch jeśli chodzi o dodatkowe aktywności. Jednym z największych urozmaiceń będzie tryb RTS, w którym stworzymy własny klan. Wcielimy się też w menadżera klubu nocnego i drużyny baseballowej. To jednak wierzchołek góry lodowej, co potwierdza nowy zwiastun.

Yakuza 6: The Song of Life w planie wydawniczym firmy Cenega

Co Yakuza 6: The Song of Life zaoferuje poza ostatnim rozdziałem historii o legendzie Kazumy Kiryu? Masę aktywności! Twórcy przechodzą samych siebie i przygotowują istne zatrzęsienie najrozmaitszych minigier. Karmienie i opiekowanie dzieckiem, głaskanie kotów, śpiew, taniec, a nawet nurkowanie i walka z wielkim rekinem. Pogramy nawet w inne gry sygnowane logiem Sega i odpalimy pełną wersję automatowej edycji Virtua Fighter 5 z poprzedniej generacji konsol. Nie sposób będzie narzekać na nudę.

Yakuza 6: The Song of Life

Yakuza 6: The Song of Life pojawi się na rynku 20 marca i będzie dostępne w edycji kolekcjonerskiej "After Hours".

Źródło: YouTube (SegaAmerica)

Tagi: minigry playstation 4 Sega wideo Yakuza 6: The Song of Life yakuza team