Paweł Musiolik Paweł Musiolik 17.01.2018 20:52
Samsung Galaxy S9 i S9+ z datą premiery
1431V

Samsung Galaxy S9 i S9+ z datą premiery

Samsung Galaxy S9 i S9+ zostaną pokazane światu pod koniec lutego. Premiera nastąpić ma w połowie marca.

Spekulacje na temat daty ujawnienia Samsunga Galaxy S9 i S9+ nasiliły się na początku tego roku. Początkowo twierdzono, że smartfony zostaną pokazane w trakcie targów CES 2018, ale nic takiego nie miało miejsca. Później, jeden z pracowników Samsunga potwierdził, że nowe smartfony zostaną pokazane na przełomie lutego i marca.

Samsung Galaxy S9 i S9+. Wyciekły pierwsze zdjęcia

Znany z przecieków w smartfonowym świecie Evan Blass zdradził, powołując się na pracowników firm produkujących obudowy, że Samsung Galaxy S9 i Samsung Galaxy S9+ zostaną zapowiedziane w trakcie konferencji 26 lutego. Zamówienia przedpremierowe wystartują kilka dni później - 1 marca. Telefon do sprzedaży oficjalnie trafić ma 16 marca.

Jakiej specyfikacji możemy spodziewać się po Samsungu Galaxy S9? Według jednego z przecieków, Galaxy S9 wyposażony będzie w ekran Super AMOLED o rozdzielczości QHD (wyświetlacz 5,8 cala), 4GB pamięci RAM, 64 GB wbudowanej pamięci operacyjnej, aparat mający 12 Mpx z aperturą od f/1.5 do f/2.4. Dodatkowo, aparat ma oferować opcję Super slo-mo oraz przedni aparat 8 Mpx.

Samsung Galaxy S9 retail box

 

Tagi: samsung samsung galaxy s9 samsung galaxy s9+