Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 16.01.2018 18:58
Shadow of the Colossus pozwoli uchwycić piękno gry za sprawą trybu fotograficznego
518V

Shadow of the Colossus pozwoli uchwycić piękno gry za sprawą trybu fotograficznego

Shadow of the Colossus na PlayStation 4 otrzyma kolejną nowość w postaci trybu fotograficznego, który pozwoli w spektakularny sposób uwiecznić piękne sceny tej niezwykle artystycznej gry.

Shadow of the Colossus powróci za sprawą utalentowanej ekipy z Bluepoint Games, która tchnie nowe życie w jedną z najbardziej kultowych gier ery PlayStation 2. Twórcy gruntownie odświeżą oprawę wizualną, co przełoży się na piękne widoki.

Bluepoint Games są mistrzami remasterów

Shadow of the Colossus to nie tylko poprawiona grafika i płynność. Studio przygotuje bardziej nowoczesny schemat sterowania i tryb fotograficzny z masą filtrów wizualnych. Jeśli graliście w Driveclub lub Horizon Zero Dawn, to wiecie, że przy takiej funkcji można spędzić sporo czasu tworząc małe i zachwycające dzieła sztuki.

Shadow of the Colossus - Photo Mode

Dzięki tej opcji będziemy mogli manipulować dowolnie kamerą, aby uchwycić jak najlepsze ujęcia i jeszcze bardziej docenić piękno odświeżonej wersji Shadow of the Colossus.

Shadow of the Colossus - Photo Mode

Remake Shadow of the Colossus zadebiutuje na rynku w dniu 6 lutego. W galerii znajdziecie więcej zrzutów ekranu prezentujących ujęcia wykonane w trybie fotograficznym

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/01/16/find-out-what-you-can-do-with-shadow-of-the-colossus-versatile-photo-mode/

Tagi: Bluepoint Games Shadow of the Colossus Sony Interactive Entertainment