Paweł Musiolik Paweł Musiolik 16.01.2018 02:42
Bloodborne z kolejnymi postaciami i przeciwnikami usuniętymi z gry
858V

Bloodborne z kolejnymi postaciami i przeciwnikami usuniętymi z gry

Pamiętacie jeszcze materiały o skasowanych z Bloodborne przeciwnikach, bossach i niegrywalnych postaciach? Okazuje się, że modderom udało się przywrócić kolejną część zawartości, dzięki temu możemy zobaczyć ją w akcji.

Pierwsze informacje i materiały ze skasowanej zawartości w Bloodborne pojawiły się na początku grudnia. Wtedy też mogliśmy po raz pierwszy zobaczyć część usuniętych potworów, niegrywalnych postaci i bossów. O ile w tamtym momencie było to możliwe jedynie w edytorze, tak teraz skasowane rzeczy wracają do gry.

Skasowana zawartość Bloodborne dostępna dla każdego!

Modderzy stopniowo przywracają usunięte przez From Software rzeczy. Oczywiście jak na nieukończoną i usuniętą z gry zawartość, ta jest pełna błędów, brakuje jej animacji i powoduje artefakty w wyświetlaniu obrazu. Jednak niektórzy przeciwnicy reagują zupełnie normalnie i atakują gracza. Podobnie jak jeden z bossów, którego zobaczycie na materiale poniżej.

Bloodborne - skasowane postaci, przeciwnicy i boss w akcji

To nie koniec grzebania w plikach gry i przywracania tego, co From Software uznało za zbędne w Bloodborne. Lista usuniętych rzeczy jest spora, więc jedyne na co pozostaje czekać, to stopniowe odtwarzanie tego w edytorze, a później przenoszenie do gry sprawdzając w jaki sposób dane elementy działają.

Tagi: Bloodborne From Software playstation 4 Sony Computer Entertainment wideo