Paweł Musiolik Paweł Musiolik 15.01.2018 10:31
Jaki był wasz 2017 rok z PlayStation? Sony rozsyła podsumowania
1145V

Jaki był wasz 2017 rok z PlayStation? Sony rozsyła podsumowania

Mimo że jesteśmy już w nowy roku, to nadal pojawiają się kolejne podsumowania. Sony także postanowiło nie być gorsze i zaczęło rozsyłać na skrzynki mailowe podsumowania za 2017 rok.

Sony co jakiś czas wysyła swoim użytkownikom informacje dotyczące aktywności w PlayStation Network. Kilka miesięcy temu otrzymywaliśmy maile z okazji 10-lecia wydania PlayStation 3, a teraz japońska firma postanowiła porozsyłać podsumowanie za 2017 rok.

Niestety, nie wiemy według jakiego klucza rozsyłane są wiadomości. Na pewno musieliśmy wyrazić zgodę na wysyłanie materiałów przez Sony, ale to i tak nie gwarantuje tego, że otrzymamy maila. A co w nim można znaleźć? Gry z którymi spędziliśmy najwięcej czasu w zeszłym roku oraz informacja, ile trofeów udało się nam zdobyć.

Niestety, sam nic nie dostałem, więc nie podzielę się z wami zrzutem z polskiego maila, ale być może ktoś z was miał więcej szczęścia. Wtedy oczywiście zachęcamy do podzielenia się ciekawostkami, w to jakie gry przez was były najwięcej ogrywane.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/your-playstation-year-in-review-2017.16308/

Tagi: PlayStation 4 Sony