Kacper Mądry Kacper Mądry 13.01.2018 14:12
Thrustmaster zapowiada TS-PC Racer Ferrari 488 Challenge Edition
635V

Thrustmaster zapowiada TS-PC Racer Ferrari 488 Challenge Edition

Thrustmaster TS-PC Racer Ferrari 488 Challenge Edition na pewno może pochwalić skomplikowaną nazwą. Co jednak kierownica może nam zaoferować w akcji?

Nowy produkt Thurstmaster powstał w współpracy z Ferrari, które celebruje w tym roku swoje 70 urodziny. Z tej okazji wypuszczono replikę prawdziwej kierownicy.

Mad Cats wraca do świata żywych

Mówimy tutaj o prawie idealnej kopi. Model wykonany w skali 9:10 pochodzi z sportowego samochodu Ferrari 488 Challenge. Producent postarał się także o odtworzenie innych elementów pojazdu, dzięki czemu w zestawie znajdą się czternasto centymetrowe manetki do zmiany biegów. Grę będziemy mogli obsługiwać poprzez dwa krzyżaki oraz osiem programowalnych przycisków. Aby naśladować prawdziwą kierownicę dodano również dwa obrotowe przełączniki oraz piętnaście lampek LED.

Thrustmaster TS-PC Racer Ferrari 488 Challenge Edition

Użytkowników komputerów PC do zakupu powinien przekonać także zaawansowany system wibracji. Za jego działanie ma odpowiadać 40 watowy silnik bezszczotkowy, który ma idealnie przenosić doświadczenie z ekranu monitora na nasze ręce. Wysoka jakość produktu oznacza także wysoką cenę. Gdy w przyszłym miesiącu kierownica Thrustmaster TS-PC Racer Ferrari 488 Challenge Edition będzie miała swoją premierę, jej cena w przeliczeniu na złotówki wyniesie około 2400zł. 

Źródło: https://www.dualshockers.com/thrustmaster-ts-pc-racer-ferrari-488-challenge-edition-announced/

Tagi: thrustmaster ts-pc racer ferrari 488 challenge edition