Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 11.01.2018 18:37
Assassin’s Creed Rogue Remastered oficjalnie zapowiedziane i z datą premiery
1315V

Assassin’s Creed Rogue Remastered oficjalnie zapowiedziane i z datą premiery

Był wyciek, a teraz pora na potwierdzenie. Assassin's Creed Rogue Remastered zmierza oficjalnie na PS4. Ubisoft wypuściło pierwszy zwiastun i poinformowało o dacie premiery, która odbędzie się w marcu.

Assassin’s Creed Rogue Remastered to odświeżona wersja gry z 2014 roku. Tytuł pierwotnie stanowił pożegnanie z poprzednią generacją konsol, a teraz powróci za sprawą wersji z PlayStation 4 i zadebiutuje na rynku 20 marca.

Assassin’s Creed Rogue może trafić na PS4

Assassin’s Creed Rogue Remastered opiera się w głównej mierze na trzonie rozgrywki z Assassin's Creed IV: Black Flag. Tytuł zabierze nas do drugiej połowy XVIII wieku, gdzie poznamy losy asasyna Shaya Patricka Cormaca, który w wyniki splotu pewnych wydarzeń przechodzi na drugą stronę konfliktu i zaczyna współpracować z templariuszami. Polując na dawnych towarzyszy trafimy do Nowego Jorku, przemierzać będziemy wody Oceanu Atlantyckiego i odwiedzimy Dolinę Rzeki.

Assassin’s Creed Rogue Remastered - oficjalny zwiastun zapowiadający grę

 

Źródło: YouTube (Ubisoft Polska)

Tagi: assasin's creed rogue remastered assassin's creed rogue Assassin’s Creed Rogue Remastered PlayStation 4 Ubisoft wideo