Kacper Mądry Kacper Mądry 11.01.2018 18:02
Strikers Edge. Nadchodzi śmiertelna gra w zbijanego
513V

Strikers Edge. Nadchodzi śmiertelna gra w zbijanego

Strikers Edge to produkcja, w której wymieszane zostały: gra w zbijaka, bohaterowie z kilku uniwersów, masa ostrych narzędzi. Brzmi oryginalnie.

Strikers Edge to gra sportowa, w której naszym celem będzie... zabicie przeciwnika. Fun Punch bierze zasady gry w zbijaka i przenosi je w zmodyfikowanej formie na potrzeby swojej produkcji. Jak będzie wyglądać rozgrywka?

strikers edge playstation 4

Plansza gry zostanie podzielona na dwie części, gdzie po każdej ze stron znajdzie się od jednego do dwóch graczy. Celem każdej drużyny będzie kilkukrotne trafienie przeciwnika swoim orężem, poprzez rzucanie nim. W grze będzie trzeba się stale poruszać oraz precyzyjnie celować.

Rozgrywka w Strikers Edge będzie utrudniana poprzez poruszające się po planszy przeszkody. Zawodnicy będą posiadali specjalne umiejętności, które uzupełnione będą bonusy w postaci możliwości blokowania wrogich trafień czy spowalniania wroga.

strikers edge playstation 4

W grze odnajdziemy topory, dzidy, shurikeny, noże, kamienie i wiele, wiele więcej przedmiotów, które mają zastępować piłkę. W końcu to śmiertelna gra w zbijanego. Premiera Strikers Edge nastąpi 31 stycznia 2018 roku.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/01/11/towerfall-meets-dodgeball-in-fantasy-themed-ps4-sports-game-strikers-edge-out-31st-january/

Tagi: Fun Punch playstation 4 strikers edge