Paweł Musiolik Paweł Musiolik 11.01.2018 00:05
Kingdom Come: Deliverance najładniejszy na XBox One X, na PS4 w 900p
1496V

Kingdom Come: Deliverance najładniejszy na XBox One X, na PS4 w 900p

Kingdom Come: Deliverance w znikomy sposób skorzysta z dodatkowej mocy PS4 Pro. Najładniejszą wersją konsolową będzie ta na Xboksa One X. A czego możemy spodziewać się po zwykłej wersji na PS4?

Ekipa Warhorse w pocie czoła pracuje nad szlifowaniem gry. Wszystko po to, by Kingdom Come: Deliverance było gotowe na lutową premierę. Jakiś czas temu, Kacper miał okazję samemu sprawdzić jak wypada RPG od czeskiego studia i był bardzo zadowolony z tego co przyszło mu zobaczyć.

Graliśmy w Kingdom Come: Deliverance. Szykuje się cichy hit 2018 roku

Jednym z tematów jaki często się pojawia to sprawy typowo techniczne. I najnowsze informacje mówią o tym, że najładniejsza wersja na konsole dostępna będzie na Xboksie One X, co nie powinno nikogo dziwić. Na konsoli Microsoftu, Kingdom Come: Deliverance działać będzie w 1440p, oferując najlepsze ustawienia graficzne (choć do wymaksowanej wersji PC-towej będzie brakować).

Z dodatkowej mocy PS4 Pro Kingdom Come: Deliverance skorzysta raczej oszczędnie. Gra działać będzie w 1080p, oferując minimalnie gorsze oświetlenie i efekty cząsteczkowe od wersji na XOX. Posiadacze PS4 Pro cieszyć będą mogli się z natywnego FHD (lepsza ostrość obrazu) i odrobinę lepszej grafiki niż na PS4. Podstawowa wersja konsoli Sony zaoferuje rozdzielczość w 900p, co przełoży się na bardziej rozmyty obraz.

Kingdom Come: Deliverance - oficjalny zwiastun gry

Na koniec jeszcze jedna informacja - Kingdom Come: Deliverance nie będzie wspierało technologii HDR gdyż aktualna wersja silnika CryEngine nie obsługuje tej technologii. A o ewentualnej aktualizacji na ten moment nic nie wiadomo.

Źródło: https://wccftech.com/kingdom-come-1440p-xb1x-1080p-ps4-pro/

Tagi: Deep Silver Kingdom Come: Deliverance PlayStation 4 warhorse