Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 10.01.2018 18:05
Battlefield 1 przedstawia nową kampanię Operacji - "Ogień i lód"
1244V

Battlefield 1 przedstawia nową kampanię Operacji - "Ogień i lód"

Battlefield 1 zaprasza do wzięcia udziału w nowej kampanii Operacji i kusi wyjątkowymi nagrodami. Śpieszcie się, bo zabawa jest ograniczona czasowo.

Battlefield 1 wprowadza nową kampanię Operacji o tytule "Ogień i lód", która będzie dostępna do 22 stycznia. Jest ona połączeniem Operacji "Kowadło diabła" i "Ofensywa Brusiłowa", które wchodzą w skład dodatków "Nie przejdą" i "W imię cara".

Battlefield 1 gotowe na premierę trzeciego DLC. Poznajcie listę zmian aktualizacji 1.17

Battlefield 1 w ramach kampanii "Ogień i lód" wrzuci nas w centrum konfliktu na czterech połączonych mapach Będą to "Wzgóra Verdun, "Fort de Vaux", "Galicja" i "Twierdza Brusiłowa". Trafimy do różnorodnych środowisk i odwiedzimy zarówno ośnieżone pola frontu wschodniego, jak i spalone ziemie z Verdun.

Za ukończenie kampanii "Ogień i lód" otrzymacie wyjątkowe nagrody. Punktacja zdobywana w każdej rundzie będzie się sumować i łączyć w pulę kampanii. Uzyskując wystarczająco dużo punktów zgarniemy pakiet bojowy Operacji. Te mogą zawierać części do specjalnych broni, niestandardowe skórki dla broni i pojazdów.

Battlefield 1 - Zwiastun dodatku "W imię cara"

 

Źródło: https://www.battlefield.com/pl-pl/news/article/fire-and-ice-new-operation-campaign

Tagi: battlefield 1 Digital Illusions CE Electronic Arts ogień i lód playstation 4 wideo