Jakub Barwiak Jakub Barwiak 10.01.2018 14:59
Gwiazdka Stranger Things siostrą Sherlocka Holmesa?
478V

Gwiazdka Stranger Things siostrą Sherlocka Holmesa?

Millie Bobby Brown siostrą Sherlocka Holmesa? Tak twierdzą źródła portalu Deadline.

Deadline informuje, iż znana ze Stranger Things, Millie Bobby Brown wcieli się w detektywa o nazwisku Holmes. Nie będzie to jednak Sherlock, lecz jego młodsza siostra Enola, która jest główną bohaterką młodzieżowych książek, autorstwa Nancy Springer. Legendary Pictures, które miałoby być producentem obrazu, planuje zbudować całą markę wokół sześciu dotychczasowych książek.

Stranger Things - recenzja drugiego sezonu

Seria autorstwa Springer rozpoczyna się w momencie, gdy 14-letnia Enola ucieka ze szkoły, aby odkryć miejsce pobytu jej matki, która jest powszechnie uznawana za martwą. To prowadzi Enolę do rozpoczęcia działalności detektywistycznej, w której zajmuje się ona sprawami osób zaginionych. Ponadto używa ona również swoich zdolności, aby wyprowadzić w pole Sherlocka, który próbuje ją namierzyć. Książki Springer używają postaci i miejsc z oryginalnych historii autorstwa Doyle’a.

Po swoim występie w Stranger Things, Millie Bobby Brown rozpoczęła karierę filmową. Aktorka ma pojawić się w Godzilla: King of the Monsters. Postać Enoli Holmes ma szansę dać Brown okazję do zaprezentowania się jako aktorka, która jest w stanie utrzymać na swych barkach całą filmową serię. A Waszym zdaniem? Gwiazdka Stranger Things ma szansę na filmową karierę?

Źródło: https://screenrant.com/millie-bobby-brown-sherlock-holmes-sister/

Tagi: legendary pictures Millie Bobby Brown sherlock holmes Stranger Things

Nie przegap