Jakub Barwiak Jakub Barwiak 09.01.2018 20:14
Kenobi. Ewan McGregor o potencjalnym spin-offie
1053V

Kenobi. Ewan McGregor o potencjalnym spin-offie

Plotki o spin-offie o Obi-Wanie Kenobim pojawiają się od jakiegoś czasu. Postanowił je skomentować Ewan McGregor, któy wcielał się w Kenobiego w trylogii prequeli.

Od jakiegoś czasu w sieci krążą plotki dotyczące solowego filmu o Obi-Wanie Kenobim. Z rolą łączony jest Ewan McGregor, który w tą postać wcielał się w trylogii prequeli. Podkreślał on wielokrotnie, iż chętnie wróciłby do świata Star Wars i ponownie zagrał swojego bohatera.

Powstanie film o Kenobim?

W jednym z wywiadów po rozdaniu Złotych Globów, McGregor skomentował ten temat. Niestety okazuje się, iż film o Kenobim pozostaje na razie tylko w sferze luźnych rozmów.

Dużo się o tym wszystkim mówi. Oczywiście byłbym szczęśliwy, mogąc go zagrać jeszcze raz. Wiem o tym tyle co wy. Widziałem nową część w święta. Sądzę, że film był naprawdę, naprawdę piękny. Kocham go.

Przypomnijmy, że zgodnie z wcześniejszymi plotkami, reżyserią spin-offu o Kenobim miałby zająć Stephen Daldry, znany głównie z Billy’ego Elliota i kilku odcinków The Crown. Co ciekawe, wypowiedź McGregora może być tylko zasłoną dymną. Fani zwrócili uwagę na nowy wygląd aktora, który w ostatnich tygodniach zaczął coraz mocniej przypominać legendarnego rycerza Jedi.

 

Źródło: https://screenrant.com/obi-wan-star-wars-movie-ewan-mcgregor/

Tagi: Disney lucasfilm Obi-Wan Kenobi