Roger Żochowski Roger Żochowski 01.06.2010 15:11
Pierwsze screeny z Assassin's Creed: Brotherhood
1001V

Pierwsze screeny z Assassin's Creed: Brotherhood

Ubisoft w końcu zlitował się nad fanami Ezio i spółki, wrzucając do Sieci pierwsze screeny z Assassin's Creed: Brotherhood. Znamy też kilka nowych szczegółów odnośnie samej gry.xxxxx

 

Jak zapowiedzieli wcześniej producenci, kampania dla pojedynczego gracza zapewni nam ponad 15 godzin intensywnych doznań. Z najnowszych doniesień wynika także, iż pokierujemy nie tylko losami Ezio, ale i Desmonda, który dostanie swój własny epizod. Potwierdzono również możliwość jazdy konnej po mieście, oraz wydawania prostych rozkazów swoim podwładnym (przypominam, że Ezio, jako nowy przywódca bractwa asasynów, będzie teraz szkolił i rekrutował członków drużyny). Ponadto Rzym, w którym toczyć się będzie akcja, ma być kilka razy większy od miejscówek, z jakimi mieliśmy okazję zapoznać się w poprzednich odsłonach serii.

 

Ze względu na to, iż część fanów uniwersum ma wątpliwości, co do trybów sieciowych, Ubisoft poinformował, że przed premierą udostępni wszystkim zainteresowanym otwartą betę. Na razie nie znamy jeszcze żadnych konkretów ani dokładnej daty premiery, ale plotki mówią, że będzie to koniec sierpnia. Szczegółów dowiemy się zapewne podczas E3.

Tagi: assassin's creed brotherhood ubisoft