Daniel Stroński Daniel Stroński 08.01.2018 20:04
Assassin's Creed Origins - styczeń przyniesie rozszerzenie fabularne i i zbroję z For Honor
1513V

Assassin's Creed Origins - styczeń przyniesie rozszerzenie fabularne i i zbroję z For Honor

Assassin's Creed Origins miało swoje zasłużone miejsce w rozmaitych topkach ubiegłego roku, a teraz wchodzi w nowy rok z masą styczniowych atrakcji.

Assassin's Creed Origins udanie tchnęło w zastałą serię nowe życie. Pytanie, co twórcy zrobią z tym dalej. Na pewno cieszy, że mają w zanadrzu więcej asów niż same rozszerzenia fabularne. Nie tak dawno dostaliśmy wyjątkową misję dodatkową, gdzie można było zdobyć miecz i tarczę oraz Chocobosa z serii Final Fantasy, a teraz deweloper rozważa tryb Nowej Gry+!

Assassin's Creed Origins. Sprzęt z FF XV i jazda na Chocobosie

Ubisoft zapowiedziało zestaw dodatkowej zawartości na styczeń. Przede wszystkim mowa tu o pierwszym dużym dodatku "The Hidden Ones" wraz z zupełnie nowym fragmentem mapy kontrolowanym przez Rzymian. Dostaniemy nowy wątek fabularny, a limit poziomu doświadczenia skoczy z 40. do 45. Na razie nie znamy ceny tego DLC, ale posiadacze przepustki sezonowej ściągną je nieodpłatnie.

Nie chcecie płacić? Nadchodzą darmowe atrakcje:

  • nowa misja dla uczczenia dodatku "The Hidden Ones";
  • możliwość sprzedaży strojów u NPC-ów;
  • dodanie przedmiotów z paczek DLC do puli nagród dziennych misji (zestawy Nightmare, First Civilization, Gladiator i Wacky);
  • powrót ograniczonych czasowo walk z bogami-bossami: Anubisem (9-16 stycznia) i Sobkiem (23-30 stycznia).

Twórcy przygotowali także nowy płatny zestaw przedmiotów Almighty Pack (16 stycznia), ale przede wszystkim interesująco wygląda drugi - z For Honor (30 stycznia), który obejmie dwa miecze, tarczę i halabardę, a wyjątkowy strój-zbroja dla bohatera dostępna będzie w Ubisoft Club za 40 punktów Uplay. W Ubi Club znajdziemy także parę specjalnych broni, wcześniej dostępne na wyłączność dla zwycięzców konkursu społecznościowego (grafiki w galerii poniżej).

Źródło: https://assassinscreed.ubisoft.com/game/en-us/news/152-317052-16/this-month-in-assassins-creed%C2%AE-origins-january

Tagi: assassin's creed origins PlayStation 4 Ubisoft Ubisoft Montreal wideo