Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 08.01.2018 18:48
Monster Hunter World - ile gra zajmie miejsca na dysku?
1397V

Monster Hunter World - ile gra zajmie miejsca na dysku?

Wiadomość, która ucieszy posiadaczy niewielkich dysków twardych. Okazuje się, że Monster Hunter World nie będzie pod tym względem wymagającą grą i instalacje zajmie naprawdę niewiele miejsca.

Monster Hunter World to ogromna gra, która pod względem zawartości i długiej kampanii starczy bez problemu na ponad 100 godzin rozgrywki. Moloch nie jest jednak ciężki i instalacja produkcji zajmie ledwie 16 GB wolnego miejsca na dysku twardym. Oczywiście po premierze otrzymamy liczne dodatki i darmowe DLC, które zwiększą tę wartość, ale i tak nie powinniśmy narzekać.

Monster Hunter World - pierwsze dlc, nowy zwiastun pełen akcji i trzecia beta

Monster Hunter World zadebiutuje na rynku już 26 stycznia. Przed premierą będziemy mogli wziąć udział w trzecich testach beta, które odbędą się w dniach 18-22 stycznia. Twórcy wspominają jednocześnie, że dwa poprzednie testy przyniosły mnóstwo cennych danych, które przełożą się na dopieszczenie rozgrywki sieciowej i pozwolą uniknąć wielu problemów w dniu oficjalnej premiery. Kolejny raz potwierdzono, że możemy liczyć na sporo zawartości udostępnianej po premierze. Same testy cieszyły się większą popularnością niż przewidywało Capcom, ale nie podano żadnej konkretnej liczby uczestników.

Monster Hunter World - zwiastun Elder Dragons

Źródło: http://www.siliconera.com/2018/01/08/monster-hunter-worlds-16gb-filesize-not-monstrous/

Tagi: Capcom Monster Hunter World PlayStation 4 wideo