Paweł Musiolik Paweł Musiolik 07.01.2018 15:01
Kerbal Space Program Enhanced Edition - data premiery
367V

Kerbal Space Program Enhanced Edition - data premiery

Kerbal Space Program na konsolach było fatalnym portem z PC-tów. Technicznie, jedna z najlepszych gier niezależnych, była tak zła, że nie miało sensu w nią grać. Zauważyli to deweloperzy, którzy wycofali tytuł ze sklepów i zapowiedzieli poprawione wydanie - Kerbal Space Program Enhanced Edition.

Kerbal Space Program Enhanced Edition zostało wzięte pod skrzydła Private Division, nowego wydawcę stworzonego przez Take Two by pomagać większym indykom. Oryginalni twórcy Kerbali uznali, że najlepiej będzie oddać grę doświadczonej ekipie BlitWorks by ci ją naprawili i dodali do niej mnóstwo nowej zawartości.

Premierę Kerbal Space Program Enhanced Edition ustalono na 16 stycznia, więc w wersję rozszerzoną będziemy mogli zagrać za niecałe dwa tygodnie. Osoby, które wcześniej zakupiły Kerbale, będą mogły pobrać rozszerzoną wersję za darmo. Ceny nowego wydania jeszcze nie znamy. Poznaliśmy za to jego zawartość.

Kerbal Space Program Enhanced Edition zaoferuje nam mnóstwo poprawek, głównie błędów i wydajności, które na konsoli położyły ten tytuł. Deweloper zadbał także o kompletnie nowy interfejs, przyjaźniejszy konsolom. Poza tym, wybrać będziemy mogli jeden z trzech układów sterowania na kontrolerze. Sama gra zostanie zaktualizowana do PC-towej wersji 1.2.2 z nową zawartością w ramach DLC "Loud and Clear". Aktualizacja przebudowała zupełnie systemy zaopatrzenia paliwa, dodała do gry CommNet i KerbNet, pozwala też na znacznie większe modyfikacje urządzeń.

Jeśli więc zawiodło was pierwotne wydanie Kerbal Space Program, to rozszerzona wersja wydaje się odkupić grzechy.

Źródło: http://kerbaldevteam.tumblr.com/post/169355162969/kerbal-space-program-enhanced-edition-release

Tagi: Kerbal Space Program Enhanced Edition PlayStation 4 Private Division