Jakub Barwiak Jakub Barwiak 05.01.2018 11:50
Gra o tron. Ostatni sezon z oficjalną datą premiery
876V

Gra o tron. Ostatni sezon z oficjalną datą premiery

HBO potwierdziło w końcu datę premiery ostatniego sezonu Gry o tron. Fani tej produkcji muszą uzbroić się w cierpliwość.

HBO potwierdziło, iż fani Gry o tron będą musieli sobie poczekać na finał swojego ulubionego serialu. Ósmy sezon hitu tej stacji zadebiutuje dopiero w 2019 roku. Wiemy również, kto wyreżyseruje sześć ostatnich odcinków serialu. Zajmą się tym twórcy serialowej Gry o Tron: David Benioff i D.B. Weiss, oraz David Nutter i Miguel Sapochnik. Scenarzystami będą Benioff, Weiss, Bryan Cogman i Dave Hill.

Prezes HBO podekscytowany spin-offami Gry o Tron

Oficjalna data premiery może być rozczarowaniem dla części fanów, jednak tak naprawdę nie powinno to być zaskoczeniem. Producenci Gry o Tron podkreślali, iż ostatni sezon ma być najbardziej ambitnym ze strony technicznej. Dodając do tego pogłoski, iż każdy z ostatnich sześciu epizodów ma liczyć 90 minut, taka data premiery ma jak najbardziej sens.

Daje to również szansę HBO na przygotowanie się do rzeczywistości bez Gry o Tron. Jednym z jej elementów ma być kolejny sezon Westworld, a także kilka zapowiedzianych spin-offów serialu na podstawie sagi George’a R.R. Martina.

Źródło: https://screenrant.com/game-thrones-season-8-directors-2019-premiere/

Tagi: Game of Thrones Gra o Tron HBO