Jakub Barwiak Jakub Barwiak 04.01.2018 20:33
Następny Bond kobietą?
514V

Następny Bond kobietą?

Kolejny Bond kobietą lub czarnoskórym mężczyzną? Nie wyklucza tego producentka filmów o Agencie 007.

Producentka Barbara Broccoli, w rozmowie z Daily Mail wypowiedziała się o przyszłości serii filmów o Jamesie Bondzie. Jedną z kwestii, jaka została poruszona w wywiadzie, było potencjalne obsadzenie w roli głównej kobiety, bądź mężczyzny o innym, niż biały, kolorze skóry. Broccolli odparła, że nie może potwierdzić, iż kolejny Bond będzie np. kobietą, jednak wszystko jest możliwe.

W tym roku zadebiutuje Robin Hood z czarnoskórym Małym Johnem

Producentka dodała również, iż seria filmów o Jamesie Bondzie zawsze ewoluuje, aby dostosować się do czasów w których powstaje, przykładem tego były widowiska z Danielem Craigiem.

Te filmy powinny odzwierciedlać swoje czasy, więc zawsze próbujemy pchnąć je trochę do przodu. Wszystko jest możliwe. W tym momencie jest to Daniel Craig, jestem z niego bardzo zadowolona, jednak kto wie co przyniesie przyszłość?

Od jakiegoś czasu pojawiają się liczne spekulacje i sugestie dotyczące bardziej „różnorodnego” obsadzenia roli Agenta 007. Najczęściej przewija się nazwisko Idrisa Elby, sam aktor podkreślał, iż nikt nigdy nie kontaktował się z nim w tej sprawie i wątpi aby kiedykolwiek ten fakt nastąpił. Innym głośnym nazwiskiem łączony z rolą Bonda była Charlize Theron, spekulacje te wzmogły jeszcze po jej występie w Atomic Blonde. Aktorka stwierdziła, iż wolałaby aby ktoś taki jak Elba wcielił się w Jamesa Bonda, aniżeli siebie.

Źródło: https://screenrant.com/james-bond-woman-recasting/

Tagi: agent 007 Daniel Craig Idris Elba james bond