Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 04.01.2018 18:52
Albert & Otto - mroczna platformówka w sam raz dla miłośników Limbo
370V

Albert & Otto - mroczna platformówka w sam raz dla miłośników Limbo

Albert & Otto podobnie jak Limbo będzie mroczną platformówką skupioną na rozwiązywaniu zagadek. Wcielimy się w chłopca, który razem z pluszowym królikiem stawi czoła śmiercionośnemu wyzwaniu, aby odnaleźć ukochaną siostrę. Posiadacze PlayStation 4 zagrają jeszcze w styczniu.

Albert & Otto zapowiada się na grę mocno inspirowaną kultowym Limbo. Twórcy korzystają z podobnie mrocznej stylistyki i oferują zbliżony pomysł na rozgrywkę. Czeka nas okrutna przeprawa wypełniona po brzegi zagadkami.

Więcej o Albert & Otto przeczytasz w naszej bazie gier

Akcja Albert & Otto osadzona została w 1939 roku w Niemczech. Wcielimy się w chłopca, który wyrusza w podróż, aby odnaleźć zaginioną siostrę. Na naszej drodze staną groźne bestie i śmiertelnie niebezpieczne zagadki. Podczas rozgrywki będziemy korzystać z pluszowego królika, który pomoże nam rozwiązywać niektóre trudności. Niezależne studio K Bros Games obiecuje ponadto mroczną historię opowiedzianą z perspektywy dziecięcych rysunków rozsianych po całym świecie gry.

Albert & Otto - zwiastun z rozgrywką

Ablert & Otto zadebiutuje na rynku 17 stycznia. Tytuł ma starczyć na około 3 godziny gry i dostarczyć nam mieszankę spokojnego charakteru z intensywnym sekcjami, gdzie istotne będzie szybkie działanie, aby ujść z życiem. 

Źródło: YouTube (Digerati Distribution)

Tagi: Albert & Otto Digerati Distribution K Bros Games PlayStation 4 wideo