Daniel Stroński Daniel Stroński 02.01.2018 12:57
Fortnite - Battle Royale. Mamy nowy tryb i pistolet z tłumikiem!
1066V

Fortnite - Battle Royale. Mamy nowy tryb i pistolet z tłumikiem!

Fortnite w swoim darmowym trybie Battle Royale udostępni dzisiaj zupełnie nowy tryb. Mamy też nową broń dla cichych zabójców.

Fortnite otrzymało ogromne zainteresowanie za sprawą darmowego trybu Battle Royale, więc deweloper robi wszystko, by zatrzymać przy sobie graczy. Mamy skiny, mamy rozmaite przepustki, a co parę tygodni do Sieci trafia informacja o nowej aktualizacji z masą atrakcji. Tym razem jest to broń i tryb!

Nasze wrażenia z trybu Battle Royale

Wraz z dzisiejszą aktualizacją (planowaną na godzinę 14:00 czasu polskiego) w trybie Battle Royale pojawi się nowa broń. Pistolet z tłumikiem może nam wypaść wyłącznie jako przedmiot epickiej lub legendarnej rzadkości i pozwoli Wam zaatakować przeciwnika pozostając niezauważonym.

Martwicie się, że nie będzie okazji z niego skorzystać, gdy reszta graczy biega ze snajperkami i karabinami? W dniach 5-8 stycznia dostępny będzie tryb zabawy Podstępne Tłumiki, gdzie nie znajdziemy broni bez tłumika, także zdobyć możemy tylko pistolety lub pistolety maszynowe. Wyłączone będą również pułapki, za to częściej wypadać mają przebrania krzaka.

Źródło: https://www.epicgames.com/fortnite/pl/news/silenced-pistol-update

Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox Publishing PlayStation 4 wideo